Čtyřlístek

Zahalte se do elegance a pohodlí s naším originálním setem zástěry s chňapkou a vařečkou - Dámská zástěra Čtyřlístek. Tento luxusní set je vyroben z vysoce kvalitní 100% bavlny a je celý podšitý s elegantním volánkem na spodní části, který dodává zástěře jemný a sofistikovaný vzhled.

S praktickým mašlovým uzávěrem kolem krku a pasu se zástěra snadno váže a drží pevně na místě. Přední kapsa je ideálním úložištěm pro drobnosti potřebné během vaření. Navíc je vybavena ouškem na vařečku a integrovaným neodymovým magnetem, který usnadňuje přichycení chňapky a udržuje ji po ruce.

Chňapka je rovněž vybavena skrytým neodymovým magnetem a ouškem pro pohodlné nošení. Je podšitá a má zdvojenou výplň z kvalitního termoizolačního rouna, což zajišťuje vynikající izolaci tepla a ochranu před případným popálením.

Rozměry : š- 64cm, v- 64cm, mašle 90cmhttps://www.walmad.cz/p/prasatko/

Tento špičkový set je dokonalým doplňkem do vaší kuchyně, který spojuje šarm, pohodlí a praktičnost. Užijte si svůj čas vaření s rodinou v kombinaci s dětskou a pánskou zástěrkou pro dokonalou koordinaci stylu a elegance ve vaší kuchyni: 

Pánská - https://www.walmad.cz/p/prasatko/

Dětská - https://www.walmad.cz/p/traktor-tmavy/


800,00 Kč